Eesti politseimuuseumis naljalt igav ei hakka

Politseimuuseum hetkel avatud: N-P, 10.00 - 16.00

 

Kohtulabori tegevused toimuvad ajutiselt sisehoovis. 

Tavapärased avamisajad alates 02.06.2020.

IGA MUUSEUMIKÜLASTUS LOEB! Üleskutse Sulle: palun külasta käesoleval ja ka järgmisel aastal vähemalt ühte muuseumit. Kas üksi, sõprade või perega. Ja ka Sina, kes muuseumitest muidu mööda oled kõndinud. Enam ei pea kodus püsima ning üks külastus juba loeb, et muuseumid saaksid eksisteerida ja Sinu maailma avardada! Kasuta märksõna #1muuseumikülastus või #1külastus, kui külastad muuseume üle Eesti või üle maailma!
Loe täpsemalt SIIT.

POLITSEITEEMALISTE FOTODE KOGUMINE - Eesti Politseimuuseum peab oluliseks aktiivsete tegutsemisvõimaluste kõrvalt ka politsei ajaloo jäädvustamist. Selleks, et tulevikus oleks võimalik politsei tegevust huvitavalt ja sisukalt kajastada, oleme algatanud üleskutse täiendada muuseumi fotokogu politseiteemalise fotomaterjaliga. Täpsemalt saab SIIN.

Politseimuuseumi INFOTUND - kuidas võtta kodustes tingimustes sõrmejälgi - video SIIN

ÜLESKUTSE LEGOSÕPRADELE (vanusepiiranguta!) - pane fantaasia tööle ja loo legodest üks politseiteemaline olustik. Tee sellest pilt ja saada meile (kuni 20.05.20). Parimatele AUHINNAD! Vaata täpsemalt SIIN

Meie (SA Virumaa Muuseumid) uudiskirjad leiate SIIT.

 

2020 SÜNDMUSTE kalendri leiate SIIT. 

Politsei Noorte Sõprade Ring alustas 15. oktoobril, 2019.

Ring on suunatud 11-12-aastastele noortele. Ring on osalejatele tasuta.
Eesmärk on sidustada noori politseiorganisatsiooni ning riigi institutsioonidega tervikuna. Mitmekülgsete ringitegevustega on võimalik tõsta noorte teadlikkust turvalisusest, mille abil tagada enda ja teiste ohutus erinevates valdkondades tervikuna. Lisaks välistada ka hilisemal perioodil noore enda sattumist halvale teele. Eeldame, et ringiga liitumisel on võimalik kaudselt mõjutada ka konkreetse noore sõpruskonda, ehk siis selgelt on huviringi käivitamisel nii otsene kui ka kaudne ennetav mõju. Ringi toimumisajad 2020: 16.01, 30.01, 13.02, 27.02, 12.03, 26.03, 09.04 ja 23.04.2020 kell 15.00 (Politseimuuseumis, Tallinna 3, Rakvere).


S E I S! Politseiviktoriin! Tule mängi koos lapsega - lastejaam.ee 

2018. aastal käis meil külas 28 500 inimest. Aitäh, et olete meid leidnud. Uueneme pidevalt - ootame Teid alati tagasi!


KOHTUEELSE UURIMISE LABOR AVATUD! 
Kõik on nagu päris! Loe täpsemalt SIIT ja videot näed SIIN

Ringvaate kohtulabori külastuse videoreportaaźi näed SIIN
 

Huvilistel võimalus kehastuda ERIÜKSUSLASEKS! Vaata videot SIIN. Postimehe video- ja fotoreportaaź SIIN.  


Et vormiriietus on üks kõige silmatorkavam politseiniku tunnus, siis soovime koostada ja säilitada esindusliku ja ülevaatliku vormide kollektsiooni. Täpsemalt on võimaus kõigest lugeda siit: http://www.politseimuuseum.ee/et/node/38